top of page
yesil-enerji-scaled.jpg

Manlift Nedir?

Manlift yada Menlift olarak da telaffuz edilen Makaslı Platform, Eklemli Platform, Dikey Platform, Teleskopik Platform, Örümcek Platform Personel Yükselticilerin genel adıdır.

Akülü, Dizel olarak alt grupları da olan Manlift ürünleri bir çok projede ve işlerde şartlara ve koşullara göre kullanılmakta ve Personellerin 5 metre ile 48 metre arası yüksekliklerde güvenli bir şekilde çalışmalarına olanak sağlayan makinelerdir.

Haulotte, JLG, Genie, Dingli, ELS, Snorkel, Airo ve bir çok firma tarafından üretilmektedir.

Nerelerde Kullanılır?

Günümüzde büyük projelerin tüm şantiye ve inşaat alanlarında Manlift ürün gruplarından tüm ürünleri görebilirsiniz. İnşaat ve Şantiye alanları dışında Alışveriş Merkezlerinde, Havalimanlarında, Demir yollarında ve daha bir çok çalışma alanlarında tercih edilen manliftler ayrıca Depolama işlerinde de kullanılmaktadır.

Lityum-ion Teknolojisi

Lityum-ion teknolojisi alışıla gelmiş olan traksiyoner akülerden çok farklı olarak kullanıma ve kullanım alanlarına sahiptir. Neredeyse elektrikli olan tüm cihazlarda kullanılabilir. Traksiyoner akülere göre avantajları ise başlıca saymak gerekirse;

  • Kapasitenin %100'ünü kullanabilirsiniz. Traksiyoner akülerde bu oran %70-80 civarındadır.

  • Şarj işlemi traksiyoner akülerden çok farklıdır, istediğiniz her an şarj edebilirsiniz.

  • 2 saat gibi bit sürede tam kapasiteye ulaşabilme imkanı sağlar.

  • Bakım ihtiyacına gerek duymadan yıllar boyunca bakımsız olarak kullanabilirsiniz.

  • Güçlü batarya koruma sistemleri ile gerekli tüm korumaları sağlar ve sizi her an güvende tutar.

  • 5 bine yakın çevrim ömrü ile 10 yıla kadar sorunsuz çalışabilme imkanı sunar.

yesil-enerji-scaled.jpg
Manlift Aküsü

IONSONIC ihtiyacınıza uygun olan LFP (lityum demir fosfat) pillerden oluşan güvenli, kaliteli ve istediğiniz boyutlara uygun aküyü tasarlar ve üretir. Tasarımları tamamı ile kendimize ait olan LFP akülerimizi uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz. 

prizmatik hücre
bottom of page