top of page
yesil-enerji-scaled.jpg

ŞİRKET POLITIKALARIMIZ

Bilmeniz Gerekenler

Ionsonic birkaç amaç göz önünde bulundurularak kurulmuştur: Müşterilere adil, kârlı ve güvenli bir alışveriş deneyimi yaşatmak. Daha iyi hizmetin sadık müşteriler kazandıracağı bilinciyle bu değerleri bütün süreçlerimizde uyguluyoruz. Aşağıdaki mağaza politikalarımıza göz atın ve daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

GÖNDERIM VE TESLIMAT

Bilmeniz Gerekenler

Tüm akü veya pillerinizi en iyi şekilde paketleyip, en iyi ve en hızlı bir şekilde tarafınıza iletiyoruz.
Vereceğiniz tüm siparişlerde kargo ücretleri bulunduğunuz ile göre değişiklik gösterebilir.

İADELER

Önemli Noktalar

Herhangi bir şekilde deformeye, bozulmaya uğramamış tüm akülerimizi veya pillerimizi 14 gün içerisinde iade alıyoruz. Memnun kalmadığınız ürünleri bizlere ulaştırabilirsiniz. Ürün ulaştıktan sonra para iade işlemi başlayacaktır.
Ayrıntılı bilgi için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

GARANTI BILGISI

Politikamız

İş makinelerinde kullanılmak üzere tarafımızca tasarlanmış ve üretimi yapılmış olan LFP aküler 5 yıl tarafımızca garanti edilmektedir.
Elektrikli bisiklet, scooter gibi tarafımızca tasarlanmış ve üretimi yapılmış olan LFP akülerde 1 ile 2 yıl arasında değişkenlik gösteren garantiler verilmektedir.


Bizden almış olduğunuz LFP akülerde garantisi bitmiş olan ve yenilemek istediğiniz akülerinizi alıyoruz, yenisini indirimli bir şekilde teslim ediyoruz.

GIZLILIK POLITIKAMIZ

Bilgi Güvenliği Hakkında Her Şey

Yapacağınız tüm alışverişlerde kullanacağınız tüm bilgiler 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır.

bottom of page